Dodano do schowka
advanced search
Product categories

 • Precyzyjne szczypce do pierścieni osadczych sprężynujących wygięte 90° do montażu pierścieni wewnętrznych w otworach
  - Łatwiejsza praca dzięki wciskanym końcówkom
  - Przystosowane do ciągłej pracy przy dużych obciążeniach: nawet 10-krotnie dłuższa żywotność niż w przypadku narzędzi z toczonymi końcówkami
  - Złącze skręcane zapewnia precyzyjny ruch szczypiec bez luzu
  - Rękojeści z nasadkami z antypoślizgowego tworzywa sztucznego
  - Korpus szczypiec: stal elektryczna chromowo-wanadowa, kuta, hartowana olejowo
  - Wciskane końcówki: drut ze stali sprężynowej, ciągniony

  Na końcu liczy się zawsze jakość
  Łatwy i pewny montaż: wciskane i zaciskane końcówki szczypiec wykonane ze stali sprężynowej o dużej gęstości zapewniają dużą wytrzymałość na wysokie obciążenia, np. podczas demontażu zapieczonych pierścieni. Duża powierzchnia styku oraz pozycja końcówek zabezpieczają pierścień przed spadnięciem podczas pracy.

  Precyzja i wytrzymałość
  Końcówki szczypiec wykonane są ze stali sprężynowej o dużej gęstości, a ich powierzchnia nie posiada żłobień. Dzięki temu końcówki są dynamiczne i mogą przenosić większe obciążenia statyczne. W przypadku jednorazowego przeciążenia końcówki są stabilniejsze o 30% w porównaniu ze zwykłymi szczypcami, a dodatkowo zapewniają dobry dostęp do montowanych elementów. W przypadku obciążeń dynamicznych żywotność końcówek jest 10-krotnie dłuższa! Końcówki szczypiec do pierścieni osadczych są mocowane w procesie obróbki plastycznej na zimno. Dzięki temu nie istnieje ryzyko wypadnięcia końcówek!