Dodano do schowka
advanced search
Product categories

 • Najwyższy model serii. Oferuje możliwość równoległej obsługi układów A/C na czynnik R134a i R1234yf, ponieważ posiada dwa zbiorniki wewnętrzne oraz dwa
  oddzielne obwody odzysku, recyklingu i ponownego podawania czynnika. Obsługa stacji jest w pełni automatyczna. Cechami charakterystycznymi tego modelu są: hermetyczne pojemniki na olej, system blokady wagi i automatycznej kontroli poprawności masy czynnika oraz automatyczny system czyszczenia wewnętrznych obwodów hydraulicznych.
  KONFORT TOUCH wyposażona jest w dotykowy 10-calowy kolorowy wyświetlacz, który nie tylko podnosi konfort użytkowania, ale i udostępnia na jednym ekranie większość wykonywanych operacji serwisowych. Innowacyjny interfejs graficzny zapewnia prawdziwie intuicyjną obsługę oprogramowania, umożliwiając szybki odczyt wyświetlanych danych.
  Czytelność danych zapewnia wysoka rozdzielczość i jasność 400 kandeli.
  Interesującą opcją jest możliwość wyboru przez operatora jasnego lub przyciemnionego tła ekranu.
  Ponadto ekran stacji KONFORT TOUCH został wykonany w technologii glove-touch, która zapewnia doskonałe użytkowanie podczas noszenia różnego rodzaju rękawic roboczych.

  Wyjątkowa praktyczność linii KONFORT TOUCH i jej sprytne rozwiązania użytkowe wynikają również z zastosowania łączności Wi-Fi do takich operacji jak:
  - drukowanie raportów w formacie A4
  - pobieranie aktualizacji oprogramowania i oprogramowania sprzętowego w czasie rzeczywistym
  - korzystanie ze zdalnej pomocy technicznej
  - połączenie z portalem myTEXA
  - połączenie z aplikacją mobilną KONFORT
  Moduł Bluetooth pozwala także na połączenie stacji z różnymi akcesoriami, jak na przykład z zestawem wydajności klimatyzacji.
  Gniazdo USB, daje możliwość wykonywania backup’u raportów serwisowych oraz całego systemu.
  To rozwiązanie jest bardzo przydatne również do instalowania aktualizacji oprogramowania w przypadku, gdy warsztat nie posiada sieci Wi-Fi.

  KONFORT APP
  Dzięki specjalnej aplikacji, stacje mogą komunikować się ze smartfonami z systemem operacyjnym Android i iOS, dając mechanikowi możliwość zdalnego podglądu przebiegu prac związanych z obsługą serwisową i napełnianiem układów klimatyzacji pojazdów. Technik jest powiadamiany o wszelkich nieprawidłowościach i informowany o zakończeniu usługi.
  Ponadto, nowa aplikacja pozwala na sprawne zarządzanie danymi z wykonanych serwisów również wtedy, gdy stacja jest wyłączona.

  Modele KONFORT TOUCH można łączyć z szeregiem opcjonalnych akcesoriów poszerzających ich funkcjonalność i potencjał, takich jak:
  - Drukarka termiczna
  Instalacja funkcjonalnej drukarki termicznej, umożliwia w dowolnych warunkach i momencie, na wydruk raportu z przeprowadzonych prac serwisowych.
  - Zestaw identyfikatora czynnika
  Urządzenie natychmiast wykrywa typ oraz czystość czynnika chłodzącego (R134a lub R1234yf) zastosowanego w pojeździe. Cała operacja zajmuje około jednej minuty, a w przypadku nieodpowiedniego lub zanieczyszczonego czynnika, system ostrzega operatora i wstrzymuje pracę stacji.
  - REC+
  Gwarantuje odprowadzenie czynnika chłodniczego w całkowicie bezpieczny sposób, niezależnie od jego zanieczyszczenia. Spełnia wymagania techniczne, eksploatacyjne i bezpieczeństwa najważniejszych producentów pojazdów i pozwala odzyskać do 95% czynnika chłodniczego zawartego w układzie. Pod koniec odzysku zanieczyszczony czynnik chłodniczy może zostać odprowadzony do zewnętrznego zbiornika w celu jego utylizacji.
  - Forming Gas
  Zestaw umożliwiający szybkie i skutecznie wykrycie nieszczelności w układach A/C pracujących na czynniku R134a i R1234yf. Wykorzystanie zestawu ma kluczowe znaczenie w procesie naprawy, ponieważ jest w stanie zidentyfikować najmniejsze wycieki gazu. Dzieje się tak, dzięki rozmiarom cząsteczek gazu śladowego, które są znacznie mniejsze niż cząsteczki jakiegokolwiek czynnika chłodniczego.
  - Zestaw do płukania układu klimatyzacji
  Płukanie układu jest czynnością mechaniczną, która pozwala na oczyszczenie wszystkich przewodów układu klimatyzacji w pojeździe. Zestaw ten składa się z: dodatkowego zbiornika na czynnik o pojemności 6 litrów z wziernikiem inspekcyjnym, filtra mechanicznego ze stali nierdzewnej, który z łatwością może zostać wyjęty w celu czyszczenia, przewodów serwisowych o wysokiej wydajności i średnicy wewnętrznej 5 milimetrów oraz walizki zawierającej różnego rodzaju adaptery typu uniwersalnego.
  - Zestaw kontroli wydajności klimatyzacji
  Umożliwia przeprowadzenie dynamicznej kontroli temperatury na wylocie nawiewów klimatyzacji. Po wykonaniu kontroli stacja KONFORT TOUCH dostarcza szczegółowy raport, który poświadcza rzeczywistą wydajność danego układu.

  Parametry techniczne:
  Wydajność - pompa próżniowa dwustopniowa: 100 [l/min.]
  Dozowanie oleju: automatyczne (wg wagi)
  Dozowanie barwnika UV: ręczne
  Drukarka: Tak
  Baza danych pojazdów: osobowe, dostawcze, ciężarowe, maszyny rolnicze
  Obsługa pojazdów hybrydowych: Tak
  Obsługiwane pojazdy: pojazdy hybrydowe
  Dozowanie barwnika UV: automatyczne (wg wagi)
  Rodzaj czynnika chłodzącego: R134a/R1234yf
  Tryb pracy: Automatyczny
  Pojemność zbiornika R134a/R1234yf: 12 [kg]
  Liczba zbiorników: 2 [szt.]
  Wydruk raportu wykonanych serwisów: Tak
  Identyfikator czynnika: opcja dodatkowa
  Elektroniczne wagi oleju i UV: Tak
  Rodzaj wyświetlacza: 10” dotykowy
  Rodzaj wyświetlacza: kolorowy
  Sterowanie otw./zam. przewodów LP/HP: automatyczne
  Dozowanie oleju: automatyczne
  Blokada wagi: Tak
  Długość przewodów LP/HP: 3/3 [m]
  Kolor: Czarny
  Obsługa pojazdów elektrycznych: Tak