Dodano do schowka
advanced search
Product categories

 • Belka do podwieszania jest bardzo przydatnym urządzeniem przy wymianie sprzęgła, wymianie poduszek pod silnikiem, a także podczas demontażu skrzyni biegów oraz silnika.

  Belka TP0021 jest możliwa do zastosowania w trzech konfiguracjach:
  - Standardowa belka podparta na wewnętrznych rantach błotnika - z płynną regulacją zawiesi wzdłuż osi belki
  - Belka podparta na kolumnach amortyzatorów oraz w dwóch punktach na pasie przednim-z płynną regulacją zawiesi w dwóch płaszczyznach, wzdłuż i w poprzek osi belki.
  - Belka podwieszona od spodu silnika. Dostęp do komory silnikowej pozostaje całkowicie wolny.
  Zastosowanie w samochodach bez możliwości podparcia belki na błotnikach czy na amortyzatorach.

  Wygodna obsługa
  W standardowym wyposażeniu znajdują się dwa haki z łańcuchami oraz zapięciami. Haki, oparte na łożyskach oporowych, wykręcają się lekko i precyzyjnie. Łożysko oporowe jest niezbędne przy podnoszeniu i opuszczaniu większych ciężarów.

  Bezpieczeństwo
  Solidna śruba z gwintem trapezowym w połączeniu z szeroką nakrętką zapewniają maksymalne bezpieczeństwo podczas pracy. Stopki gumowe chroniące wewnętrzne ranty błotników są bardzo grube i szerokie, oprócz funkcji ochronnej, umożliwiają stabilne ułożenie belki na błotniku, zapewniając bezpieczną pracę.

  Solidne wykonanie
  Precyzyjne wykonanie komponentów przekłada się dłuższą żywotność belki. Konstrukcję belki wykonaliśmy ze spawanych profili zamkniętych. Ponadto, grube podpory wycinane są z jednego elementu, dla zwiększenia ich wytrzymałości. Solidna konstrukcja, w połączeniu z trapezową śruba i łożyskiem gwarantują, że nasz wyrób będzie służył Państwu przez długie lata.

  Zestaw zawiera:
  - belkę
  - hak z łożyskiem oporowym 2 sztuki
  - łańcuch 2 sztuki
  - podstawki na błotnik 2 sztuki
  - podstawki na pas przedni 2 sztuki
  - podstawki na kopuły amortyzatorów 2 sztuki
  - mocowanie od spodu silnika

  Gwarancja:
  Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją. Posiadamy wszystkie znormalizowane części oraz elementy eksploatacyjne do naszych belek.

  Specyfikacja:
  maksymalne obciążenie: 350 kg
  Szerokość: 1600mm
  Wyposażenie standardowe: dwa haki ze śrubą i łożyskiem , dwa łańcuchy z szeklami, dwie podpory na błotnik, dwie podpory na pas przedni, dwie podpory na kopuły amortyzatorów, mocowanie od spodu silnika
  Lakierowanie: Proszkowe
  Dostępne kolory: Czerwony, niebieski lub grafitowy
  Gwarancja: 2 lata