Dodano do schowka
advanced search
Product categories

 • Ta lekka lampa czołowa Philips HL22M zapewnia jasne, białe światło tam, gdzie go potrzebujesz. O uniwersalności użytkowania tego narzędzia z funkcją obsługi bezdotykowej decydują takie cechy jak możliwość regulacji mocy strumienia świetlnego, dwa tryby działania ze strumieniem świetlnym o wartości do 150 lumenów i 300 lumenów, zintegrowana funkcja migania oraz czujnik ruchu.

  Lampa czołowa LED z akumulatorem i czujnikiem ruchu:
  - Jasność do 300 lumenów
  - Wykrywanie ruchu
  - Funkcja ładowania
  - Obudowa odporna na uderzenia

  Białe światło o temperaturze barwowej 6500 K.
  Lampa Philips HL22M zapewnia intensywne, białe światło z kątem wiązki światła wynoszącym 110°. W trybie zwiększonej mocy uzyskuje się oświetlenie o wartości wynoszącej nawet 300 lumenów świecące na odległość do 70 metrów. Światło o temperaturze barwowej 6500 K jest łagodne dla oczu, co poprawia komfort widzenia i zmniejsza zmęczenie oczu podczas pracy.

  Od 50 do 300 lumenów
  Obracając boczne pokrętło, można stopniowo regulować moc strumienia świetlnego w zakresie od 50 do 300 lumenów. Ta wyjątkowa funkcja lampy czołowej Philips HL22M umożliwia oświetlenie każdego szczegółu z niezwykłą precyzją niezależnie od miejsca pracy.

  Dwa wstępnie ustawione tryby pracy
  Dopasuj natężenie światła do swoich potrzeb, obracając boczne pokrętło lub wybierając jedno z dwóch ustawień wstępnych. Jeśli chcesz uzyskać zrównoważony tryb, naciśnij raz przycisk „M” i ciesz się 150 lumenami stabilnego światła. Naciśnij dwukrotnie, aby uzyskać tryb zwiększonej mocy 300 lumenów. Możesz również skorzystać ze zintegrowanej funkcji migania, naciskając przycisk po raz trzeci.

  Tryb czujnika ruchu
  Lampa czołowa Philips HL22M jest wyposażona w tryb czujnika ruchu umożliwiający bezdotykową obsługę urządzenia. Oznacza to, że można kontrolować lampę, machając dłonią przed czujnikiem. Aby włączyć tryb czujnika ruchu, należy włączyć lampę, nacisnąć i przytrzymać przycisk wykrywania ruchu, aż zaświeci się niebieska kontrolka w lewym górnym rogu. Od tego momentu możliwe jest sterowanie pracą lampy bez dotykania jej.

  Obrotowy moduł oświetleniowy
  Lampa czołowa Philips HL22M jest wyposażona w moduł oświetleniowy z funkcją obrotu w zakresie 60°, dzięki czemu możliwe jest skierowanie strumienia świetlnego dokładnie tam, gdzie jest on potrzebny do wykonania pracy.

  Szybkie ładowanie i długi czas pracy baterii
  Pełne naładowanie baterii lampy Philips HL22M zajmuje mniej niż trzy godziny. Bateria pracująca w zakresie od 4 do 12 godzin gwarantuje nieprzerwaną pracę nawet przez cały dzień. Podłącz urządzenie do ładowania na noc, aby następnego dnia było gotowe do pracy.

  Możliwość ładowania za pomocą złącza micro USB
  Lampę czołową Philips HL22M można ładować za pomocą kabla micro USB (w zestawie).

  Wygodna opaska na głowę
  Lampa czołowa Philips HL22M jest wyposażona w antypoślizgową, elastyczną opaskę, która wygodnie dopasowuje się do głowy. Opaskę można z łatwością regulować. W zestawie znajdują się dodatkowe kolorowe klipsy ułatwiające identyfikację w przypadku korzystania z kilku lamp.

  Obudowa odporna na uderzenia IK07
  Gumowa powłoka lampy czołowej Philips HL22M zapewnia lepszy chwyt i trwałość. Konstrukcja solidnej obudowy urządzenia zgodna z międzynarodową normą odporności na uderzenia IK07 gwarantuje wytrzymałość nawet w najtrudniejszych warunkach pracy.

  Ochrona przed wnikaniem wody i pyłów IP67
  Lampa Philips HL22M jest odporna na zachlapania i kurz, zgodnie z międzynarodową normą IP67. Dzięki spełniającej rygorystyczne standardy konstrukcji i licznym procesom uszczelniającym jest zabezpieczona przed zachlapaniem i pyłem.

  Charakterystyka elektryczna:
  Pojemność baterii/akumulatora: 1400 mAh
  Moc: 3 W
  Czas działania akumulatora (tryb ekonomiczny): Do 6 godz. przy 150 lm, 12 godz. przy 50 lm
  Rodzaj baterii/akumulatora: Akumulator litowo-jonowy
  Typ przewodu ładowarki: Przewód micro-USB 1 m
  Rodzaj wtyczki: Do nabycia osobno
  Czas ładowania akumulatora: 2,8 godziny
  Źródło zasilania: 3,7 V, 1400 mAh
  Napięcie: 3,7 V (akumulator)
  Czas działania akumulatora (tryb wzmocniony): Do 3 godz. przy 300 lm

  Właściwości światła:
  Kąt rozsyłu: 110° stopnie
  Temperatura barwowa: 6500 K
  Trwałość źródła światła LED: >10000 h
  Intensywność oświetlenia (tryb wzmocniony): 450 luksów przy 0,5m
  Intensywność oświetlenia (tryb ekologiczny): 220 luksów i 70 luksów przy 0,5 m.
  Moc strumienia świetlnego (tryb ekologiczny): 150 lumenów i 50 lumenów
  Moc strumienia świetlnego: 300 lumenów