Dodano do schowka
advanced search
Product categories

 • DAS 3000 S20 - urządzenie do kalibracji i regulacji systemów ADAS

  To kompleksowe rozwiązanie do efektywnego ustawiania i kalibracji przednich radarów oraz kamer.

  • System jest sterowany za pomocą komputera z zainstalowanym oprogramowaniem ESI[tronic] 2.0 firmy Bosch w połączeniu z testerem diagnostycznym KTS. To efektywne i elastyczne w zastosowaniu rozwiązanie umożliwia warsztatom uzyskanie szybkiego dostępu do różnych procedur diagnostycznych przy kalibrowaniu danego systemu wspomagania kierowcy.
  • W pełni cyfrowy pomiar odległości i ustawianie w stosunku do pojazdu.
  • W standardowym wyposażeniu stanowiska jest wielofunkcyjna tablica kalibracyjna XL do samochodów Grupy VW, która przy ustawieniu poziomym pozwala kalibrować kamery przednie, a przy ustawieniu pionowym radary.
  • Kolorowe uchwyty umożliwiają szybkie zawieszenie tablic kalibracyjnych w wyznaczonym dla danego pojazdu położeniu. Dzięki temu czas przygotowania stanowiska, np. dla samochodów Grupy VW lub BMW, jest bardzo krótki.
  • Zintegrowane kamery i operacje występujące w oprogramowaniu mierzą w sposób całkowicie cyfrowy odległość do pojazdu oraz wyznaczają ustawienie w stosunku do geometrycznej osi jazdy. Gwarantuje to szybkie i dokładne pozycjonowanie urządzenia DAS 3000 przed pojazdem i podnosi tym samym efektywność pracy w warsztacie.

  Zakres dostawy:
  - Urządzenie kalibrujące z wózkiem i precyzyjnymi belkami pomiarowymi (belki służą także do zawieszania dedykowanych do danej marki tablic kalibracyjnych)
  - Hamulec sprężynowy ze stemplem - stabilne ustawienie zestawu
  - Duża półka na komputer diagnostyczny
  - Tablica VW - lustro dla radaru
  - Zestaw kamer w belce (wyznaczanie osi geometrycznej)
  - Przyrząd do pomiaru odległości (słupek z panelem referencyjnym)
  - Zestaw uniwersalnych zacisków na koło z tablicą
  - Pakiet oprogramowania ADAS