Dodano do schowka
advanced search
Product categories

 • Navigator nano S bez oprogramowania

  Navigator nano S to najbardziej zaawansowane urządzenie autodiagnostyczne przeznaczone do samochodów osobowych i dostawczych wyposażonych w gniazdo OBD.
  Zaawansowane techniki miniaturyzacji pozwoliły na zmniejszenie o ponad 85% masy oraz wymiarów urządzenia w porównaniu do rozwiązania tradycyjnego, zachowując pełny potencjał i możliwości diagnozy.

  Navigator nano S należy do nowej generacji urządzeń charakteryzujących się trzema podstawowymi cechami:
  • zmniejszone wymiary: zwiększają praktyczność zastosowań i zajmują mniej miejsca w pojeździe posiada ergonomiczny kształt i wpinany jest bezpośrednio do gniazda diagnostycznego
  • komunikacja bezprzewodowa: dzięki własnemu zasilaniu i komunikacji bezprzewodowej Bluetooth, mechanik może obsługiwać Navigatora nano w odległości do 100 metrów
  • wszechstronność auto-diagnozy: dokładność, kompletność i zakres diagnostyki gwarantowane są przez dodatkowe oprogramowanie operacyjne IDC5 TEXA oraz zgodność z protokołem J2534 PASS-THRU*.

  Navigator nano S został zaprojektowany zgodnie z filozofią TEXA proponującą diagnostykę w oparciu o 2 jednostki, w celu zwiększenia wygody i wszechstronności bezprzewodowych rozwiązań przenośnych. Jest kompatybilny ze standardowymi komputerami klasy PC z Windows 10, oraz z wyświetlaczami TEXA: AXONE NEMO MINI, AXONE NEMO 2.
  Umożliwia to mechanikowi wyciągnięcie maksymalnych korzyści z urządzenia, zapewniając rzeczywistą poprawę organizacji pracy w zakresie funkcjonalności i szybkości.