Dodano do schowka
advanced search
Product categories

 • Navigator NANO S to interfejs diagnostyczny ostatniej generacji, który umożliwia wykonanie wszystkich operacji diagnostycznych w samochodach osobowych, dostawczych, motocyklach, quadach, skuterach i skuterach wodnych.
  Navigator NANO S został starannie zaprojektowany i wykonany, aby odpowiedzieć na potrzeby współczesnego warsztatu. Dzięki niemu mechanicy będą mogli wykonać szybko i łatwo wszystkie testy i operacje diagnostyczne.
  Ma niewielkie wymiary, jest lekki i ergonomiczny. Stworzono go z myślą o automatycznym i łatwym zastosowaniu oraz niezawodnej współpracy z wyświetlaczami nowej generacji TEXA, takimi jak AXONE 5, AXONE NEMO 2, AXONE NEMO MINI, PC.

  Navigator NANO S może komunikować się zarówno z pojazdami wyposażonymi w gniazdo OBD II, oraz ze starszymi modelami samochodów osobowych jak i z wszystkimi pojazdami kategorii POWERSPORTS dzięki właściwym adapterom i kablom.

  Navigator NANO S idealnie współpracuje z jednostkami wizualizacyjnymi TEXA, które wyposażone są w wyjątkowy system operacyjny IDC5 PLUS CAR i wszystkie zaawansowane funkcje, taki jak na przykład:

  - TGS3s automatyczne skanowanie wszystkich sterowników elektronicznych dostępnych dla diagnostyki i zainstalowanych w pojeździe.
  - VIN SCAN automatyczna identykacja pojazdu po kodzie VIN.
  - “ROZWIĄZYWANE PROBLEMY” powered by Google.

  W cenie testera jest dostęp na 12 m-cy do bazy danych technicznych Haynes online. Licencja jednorazowa, najnowsza na dzień zakupu bez obowiązku aktualizacji.

  Solidność w połączeniu z dbałością o szczegóły oraz wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych: tak określony został cel zespołu badań i rozwoju podczas tworzenia Navigatora NANO S TEXA.
  Wszystkie fazy badań i projektowania skupiły się na stworzeniu niezwykłe przyjaznego dla użytkownika interfejsu diagnostycznego, wyposażonego w liczne i innowacyjne detale techniczne.

  Nowe rozwiązania konstrukcyjne zapewniły jeszcze większą niezawodność podczas podłączania i odłączania od pojazdu.
  Mini latarka ledowa zainstalowana w interfejsie umożliwia oświetlenie gniazda diagnostycznego pojazdu podczas wpinania urządzenia, niezależnie od jego lokalizacji.
  Po zakończeniu operacji diagnostycznej, Navigator NANO S nadaje sygnał dźwiękowy sygnalizując zakończenie prac i zapobiegając pozostawianiu go w pojeździe klienta.

  Navigator NANO S idealnie współpracuje z jednostkami wizualizacyjnymi TEXA, które wyposażone są w wyjątkowy system operacyjny IDC5 CAR PLUS i wszystkie zaawansowane funkcje, taki jak na przykład:
  - TGS3s automatyczne skanowanie wszystkich sterowników elektronicznych dostępnych dla diagnostyki* i zainstalowanych w pojeździe.
  - VIN SCAN automatyczna identyfikacja pojazdu po kodzie VIN
  - “ROZWIĄZYWANE PROBLEMY” powered by Google
  - ... i wiele więcej

  Środowisko pracy:
  - Temperatura robocza: 0 ÷ 50 °C
  - Temperatura przechowywania: -20 ÷ 60 °C
  - Wilgotność robocza: 10% ÷ 80% bez kondensacji

  Wymiary:
  51 x 23 x 100 mm

  Waga:
  72 g

  Obsługiwane protokoły:
  Kody błyskowe; K, L, (z zabezpieczeniem obiegu 60mA) ISO9141-2, ISO14230; CAN ISO 11898-2; CAN ISO 11898-3; SAE J1850 PWM i VPW